O mne

Chceš zmeniť svoj štýl života a hľadáš spôsoby, ako na to? Pomôžem ti.

Som Ondrej Kažimír, tvoj osobný fitness tréner.

  • mám 38 rokov
  • bývam v Košice-Krásna
  • pracujem ako šéftréner vo fitness centre NAYTILUS
  • Spolupracujem s Marošom Molnárom a TV Markíza pri Extrémnej premene jedného z jeho klientov

Športu sa venujem odmalička. Už ako 14 ročný som chcel mať pekné vyrysované svaly a výbornú kondičku. Dvíhal som činky a popritom som hrával futbal, hokej a box. Šport bol pre mňa tým, čo ma napĺňalo.

Ako tak plynul čas, dostal som ponuku trénovať a v roku 2010 som sa stal trénerom. V súčasnosti som šéfom našich trénerov v mojom milovanom fitness centre NAYTILUS. Od 1.7.2021 som začal spoluprácu s Marošom Molnárom a televíziou markíza ako asistent trénera pri Extrémnej premene jedného z jeho klientov.

Vedomosti čerpám z vlastných dlhoročných skúseností, nie z internetu. Vyskúšal som už všetky diéty a všetky cviky aké existujú, divil by si sa, aké klamstvá nájdeš na internete. Odtrénoval som už toľko ľudí, že mi stačí jeden tréning s tebou a ti poviem ako si na tom a čo presne potrebuješ.

Svoje už viac ako 24-ročné skúsenosti sa snažím dennodenne zúročiť, a to formou pomoci ostatným. Odtrénoval som už vyše 300 klientov, ktorí sú so svojou premenou viac ako spokojní.

Moja cesta v číslach

24 rokov skúsenosti
10 rokov trénerom
300 spokojných klientov

Chceš aj ty zmeniť svoj život k lepšiemu? Chceš schudnúť, zlepšiť si kondíciu, zbaviť sa stresu či nabrať svalovú hmotu? Neváhaj a príď. Spolu sa vrhneme na cestu za tvojím zdravším a krajším ja.

Chcem aj ja zmenu!